Zmiany to nieodłączny element życia. Tak było i w moim przypadku, co zaowocowało zmianą bloga i utworzeniem podcast, w którym opowiadam jak robić więcej.

Dawno nic nie pisałem. Działo się tak z kilku powodów. Najważniejszy, to zmiany na blogu, a w zasadzie zmiana bloga.
Od dłuższego czasu miałem opory przed pisaniem, a większość tekstów szła w stronę raczej rozwoju, niż programowania. Tworzenie wpisów z kodem niestety było coraz trudniejsze, wewnętrzne opory, wypalenie i parę innych rzeczy. Dlatego właśnie postanowiłem całkowicie zmienić bloga, z IT na właśnie rozwojowy. Zapraszam Cię na

Będę się na tym blogu dzielił z Tobą wszystkim, co może pomóc Ci robić więcej. Nastawienie, motywacja lub jej brak czy szeroko rozumiana produktywność to tylko kilka z tematów. Przeczytam książki, będę na szkoleniach i przepytam interesujących ludzi dla Ciebie, wszystko po to, żeby te treści były praktyczne i przydatne.
Sam przeżywałem 3 lata temu straszne problemy, zawodziłem an wielu polach, jednak wyszedłem z tego. Jest wiele rzeczy i osób, które mi pomogły i pomagają wielu ludziom na świecie, i właśnie je będę przedstawiał.

Wiem, że niektórym może zmiana się nie podobać. Rozumiem to i uszanuję to, że mi zaufali, dlatego nie będę Cię spamował, jeżeli nie chcesz. Jest to prawdopodobnie jeden z ostatnich emaili wysłanych do Ciebie z rwbit.pl, jeżeli chcesz otrzymywać emaile z informacjami na temat nowego bloga, zapisz się do nowego newslettera.
Poza nowym blogiem wystartowałem również podcast, który możesz znaleźć tutaj:
Odżywa również kanał YT, gdzie z jednej strony przenoszę najlepsze teksty do formy audio, ale też wrzucam podcast oraz dodaje materiały ekstra. Mam zamiar również wrócić do instagrama i FB, tak więc, jeżeli cię to interesuje, zapraszam:

https://www.instagram.com/dawkozak/

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania, śmiało odpisz na tę wiadomość, lub przejdź na nowego bloga i tam napisz. Dziękuję Ci!