W tym wpisie chciałbym się z Wami podzielić czterema blogami, które obserwuję, a które najbardziej chciałbym Ci polecić. Pomogą Ci one być lepszym programistą, szybciej się rozwijać oraz tworzyć swój brand w internecie. Nie przedłużając – zapraszam do czytania.

1. Celuj w prostotę

Jest to blog dosyć podobny do mojego, dosyć świeży, pomagający w byciu lepszym programistą. Na razie wpisów jest mało, ale polecam go obserwować, gdyż treść i jakość wpisów jest na najwyższym poziomie.

https://celujwprostote.pl/

2. GrowTube

Kolejnym blogiem jest bardzo ciekawy blog, pomagający w rozwoju kanału na YouTube. Posty opowiadają o pomysłach na film, rozwiązują problemy lub pomagają w wybiciu się i prowadzeniu lepszego kanału. Jeżeli myślisz o rozpoczęciu kariery na YT – ten kanał jest dla Ciebie.

https://growtube.pl/

3. Wzlot.pl

Niekoniecznie blog, a kanał YouTube, ale polecam blogokanał wzlot.pl. Jego prowadzący, podobnie do poprzedniego bloga, pomaga w rozwoju twojego kanału YouTube, wybiciu go oraz w zdobyciu tematów na kolejne filmy.

Kanał YouTube

4. Od kelnera do milionera

Od kelnera do milionera to fajny blog, który w prosty sposób opowiada o dochodzie pasywnym, odejściu od etatu i budowaniu portfolio ze swoimi produktami na Amazonie. Jeżeli go nie znasz, poznaj jak najszybciej. Być może dochód pasywny nie jest taki straszny do osiągnięcia :)

https://odkelneradomilionera.pl/

Podsumowanie

Wpis jest krótki, ale treściwy. Przejrzenie tych blogów (czy kanału na YT) zajmie ci chwilkę, więc ja już nie zawracam Ci głowy. Jeżeli masz jakieś pytania, pytaj śmiało. Teraz jednak – działaj!